FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
AŠ MATOMAS
JUSTO FC
DRAUGAI
APKLAUSA
Ką manote apie naują dainą "Pavasario žiedas"
Ankstesnės geresnės
O man dzin
Super
 

Balsavimo rezultatai >
Kitos apklausos >

Kankinkit mane, budeliai, aš viskam pasiruošęs!

Justui „Dangaus“ buvo negana, šįkart jis bando užkopti į Eurovizijos aukštumas. „Eurovizija – tai dar vienas šansas žmonėms surengti gerą pasirodymą, įrodyti, kad turiu ne tik gerą balsą, bet ir aktorinių sugebėjimų – scenoje galiu būti kitoks“,- teigia Justas Lapatinskas.

Justas scenoje kuria patrakusio vaikino įvaizdį, kuriam svarbiausia yra muzika. „Muzika – jo kelias. Mano kuriamas personažas – švelnus, lengvai maištaujantis pankas“,- pasakoja atlikėjas.

Justas mano, kad savo sumanymą pirmojo turo pasirodyme įgyvendino 70 %. Daugelį choreografinių sprendimų spontaniškai atliko kitaip, nei buvo suplanavęs. Savikritiškas jaunuolis teigė, jog nuolat randa sau priekaištų, pavyzdžiui dėl tarties. Komisija jam – kaip mokytojai, kurie vertina atlikėjo darbą ir parodo jo klaidas: „Padariau taip, kaip noriu aš. Komisijos pastabas priimu, tačiau žadu įgyvendinti ne visus jos pasiūlymus“,- samprotauja Justas. Dainininkas pritaria komisijos narių pastabai, jog trūko pritariamųjų vokalistų ir finale žada jų skaičių padidinti.

Paklaustas, kodėl dalyvauja Eurovizijoje, Justas atsako: „Kiekvienas kareivėlis nori būti generolu. Galbūt ne visiems mano pasirodymas patiks, visuomet atsiranda skeptikų. Kankinkit mane, budeliai, aš viskam pasiruošęs“,- šelmiškai šypsosi dainininkas.

Birutė Asevičiūtė www.eurovizija.lt

 

 


Paskelbta: 2008-01-18Vardas:Apsaugos kodas:
      Skaityti komentarus (4)

„Miksas.lt“ nėra įpareigoti skaityti, redaguoti ar kitaip reguliuoti šiame portale parašytų komentarų, todėl už jų turinį neatsako ir pasilieka teisę be atskiro pranešimo šalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, įžeidžiantys, šmeižiantys, reklamuoja, nesusiję su tema ar neatitinka galiojančių Lietuvos Respublikos įstatymų.
Prašome pranešti apie draudžiamus komentarus „Miksas.lt“ redakcijai.

VARTOTOJAMS

Jūs esate: svečias
Taškų Jūsų sąskaitoje: 0

Pamiršote slaptažodį? >
Registracija >

APLINKOS